Pl    Eng
*      

Polka Projekt - przestrzeń wyobraźni

Projekty i aranżacje wnętrz

Moim natchnieniem jest minimalizm oraz przede wszystkim indywidualne potrzeby Klientów. Regularnie odwiedzam europejskie targi architektury i designu, których atmosfera inspiruje mnie do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań.

Kreuję przestrzeń apartamentów, mieszkań, domów, wnętrz biznesowych i użyteczności publicznej łącząc oryginalny design z nowoczesnym funkcjonalizmem. Swoją pasję do prostych form i czystych linii wyrażam układem przestrzennym, proporcjami brył oraz światłem, które w moich projektach decydują o "osobowości" wnętrza. Z materiałów wykończeniowych korzystam oszczędnie stawiając na najwyższą jakość oraz unikalne wzornictwo.

Moje aranżacje, po mimo kontrastów wyróżnia harmonia nowoczesnych rozwiązań architektonicznych oraz kompleksowa obsługa inwestora - od wykonania projektu, przez jego realizację, aż po profesjonalny nadzór autorski.

Nowoczesne meble na wymiar

W mojej pracowni powstają nowoczesne meble na wymiar, które idealnie harmonizują z architekturą wnętrz stając się jej integralnym i niekonwencjonalnym elementem.

Realizacja projektów

Współpracuję ze sprawdzonymi i doświadczonymi wykonawcami wielu specjalności, którzy perfekcyjnie nadają realne kształty moim projektom.

Zapraszamy do galerii projektów Polki Projekt

Aga Zacha - Wszelkie prawa zastrzeżones